Mäkké zručnosti, soft skills alebo inak aj kľúčové kompetencie – jedinečný súbor osobnostných vlastností a schopností človeka, ktoré mu pomáhajú rešpektovať svoj priestor i priestor iných, a tým ovplyvňujú jeho osobný a pracovný život. Nemôžeme si ich vynucovať, ale môžeme sa nimi vzájomne obohacovať a inšpirovať.

2021-12-02T10:36:44+01:00

Efektívne riadenie času

Zvládanie záťažových situácií Potrebovali by ste, aby mal Váš deň viac hodín? Neviete, do čoho sa pustiť skôr? Vychádzate okoliu v ústrety, no opačne to nefunguje? Nestíhate dokončiť svoju prácu včas? Chcem efektívnejšie riadiť čas "Čas sú vraj peniaze. Ale peniaze sa nerovnajú času. Bez peňazí sa dá ešte vždy veľa urobiť, bez času už nič." - Tibor Déry Chcem efektívnejšie riadiť čas Chcem viac info [...]

2021-12-02T10:32:14+01:00

Typológia osobnosti I.

Dôverujete horoskopom? Skúmate v akom znamení ste sa narodili vy a vaši blízki? Zaujíma vás prečo vám je niekto sympatický na prvý pohľad a iný nie? Chcete sa dozvedieť čo vás núti vstať a urobiť niečo? Chcete vedieť aký ste v skutočnosti? Chcete sa naučiť rozumieť iným ľuďom?

Pridajte sa k skupine až 15 000 spokojných účastníkov našich kurzov

Staňte sa súčasťou úspešnej komunity kabákov a ľudí, ktorým pomohli. Prihláste sa na odber noviniek a získajte info o plánovaných školeniach, kurzoch a iných aktivitách.